Dowód osobisty kolekcjonerski – oryginalny gadżet

Dowód osobisty kolekcjonerski to zarówno zabawny i oryginalny gadżet, jak i pomysł na niebanalny prezent dla przyjaciela. Jaki dokument możesz zaprojektować i jakiej firmie powierzyć jego wykonanie? Przeczytaj nasze porady!

Dowód osobisty kolekcjonerski – idealne odwzorowanie oryginału

Wysokiej jakości materiały takie jak płytka PCV, a także druk UV i prawdziwe hologramy sprawiają, że dowody osobisty kolekcjonerskie do złudzenia przypominają te oryginalne. Dobrej jakości tworzywo sprawia, że zachowają się w nienagannym stanie przez długi czas. Dokładnie odwzorowanie wymiarów prawdziwych dokumentów dodaje tym kolekcjonerskim dodatkowej autentyczności.

 

Zabawny gadżet

Dowód osobisty kolekcjonerski może posłużyć za niebanalny gadżet z pomocą którego możesz zrobić znajomemu zabawny kawał. Zdjęcie i dane do dokumentu możesz wybrać dowolnie, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by twój dowód zawierał zdjęcie sławnej, a nawet fikcyjnej postaci.

 

Pomysł na prezent? Dowód osobisty kolekcjonerski

Zastanawiasz się nad zaskakującym prezentem dla znajomego? Dowód osobisty kolekcjonerski może okazać się zabawną niespodzianką, która poprawi humory nie tylko solenizantowi, ale i reszcie gości.

 

Gdzie kupić dowód osobisty kolekcjonerski?

Dowód osobisty kolekcjonerski nabędziesz na stronie https://www.dokumenciki.pl/ , gdzie znajdziesz również inne dokumenty kolekcjonerskie. Każdy z nich ma jednakową cenę – 699 złotych. Warto zaznaczyć, że dokumenty mają jedynie walor kolekcjonerski.